BREAKING NEWS

Fluturon kurba, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja me koronavirus janë identifikuar në 24 orët e fundit në vendin tonë

Fluturon kurba, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të
x

Sport

“Njoh njërin që bërtet kot”, gazetari i sportit thumbon Shakohoxhën: Unë isha i vetmi në...(Intervista)

“Njoh njërin që bërtet kot”, gazetari i sportit

Një nga gazetarët dhe komentatorët më të vjetër sportiv, Ahmet Shqarri, në një intervistë për Vizioni i Pasdites, teksa po fliste për problemet që po ndesh sporti sot, ka thumbuar edhe Dritan Shakohoxhën, por jo duke e përmendur me emër.

I pyetur nëse ai i njeh komentatorët e futbollit sot, Shqarri u përgjigj: “Jo nuk i njoh, njoh njërin që bërtet kot. Nuk kam një emër, pse të them më vjen keq. Unë isha i vetmi në kohën time, por sot rrezik që nuk ka as fakultete dhe mund të jenë me diploma false”, u shpreh Shqarri.

Më tej ai tha se shumë vazja në ekrne ku tranmetohet sport janë për të tërhequr vëmendjen. “Një mund ta marrësh se ka dhe Italia, por këto këtu janë anonime”, tha Ahmet Shqarri.