Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Kapet 'mat' Ilir Meta (VIDEO)

Kapet 'mat' Ilir Meta (VIDEO)
x

Sport

Nuk do ta besoni! Juventus ia beson stolin legjendës pa eksperiencë

Nuk do ta besoni! Juventus ia beson stolin legjendës pa eksperiencë

Juventusi nuk dëshiron të humbasë kohë dhe është afër zgjedhjes së pasardhësit të Maurizio Sarrit në pankinë. Zgjedhja e drejtuesve të kampionëve të Italisë, është Andrea Pirlo, i cili pak ditë më parë mori drejtimin e skuadrës U-23.

Ish-mesfushori i madh italian, ka vendosur të nisë karrierën e trajnerit, por nuk ka debutuar akoma në stol. Diçka e tillë mund të ndodhë te “Zonja e Vjetër”, që është pranë zyrtarizimit të një vendimi të guximshëm.