BREAKING NEWS

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr masat e reja për të kufizuar përhapjen e Covid, mbyllen universitetet dhe konviktet, ja çfarë pritet të ndodhë me baret dhe restorantet në Shqipëri

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr
x

Sport

Nuk do tu besoni syve! Shikoni si po e kalon Cristiano Ronaldo karantinën pas infektimit me COVID-19 (FOTO)

Nuk do tu besoni syve! Shikoni si po e kalon Cristiano Ronaldo karantinën

Cristiano Ronaldo vijon karantinën në vilën e tij në Torino.Sulmuesi i Juventus, i cili për shkak të infektimit me Covid-19, do të humbasë ndeshjen e fundjavës ndaj Crotonos në Serie A, po shijon pushimin mes luksit.

Ai duket mjaft në formë çka e tregon edhe postimi i tij më i fundit në Instagram.

Ai ka publikuar një foto nga pishina e brendshme e vilës teksa shkruan: “Mos lejoni që ajo që nuk mund të bëni të qëndrojë në rrugën e asaj që mund të bën”.

Nuk do tu besoni syve! Shikoni si po e kalon Cristiano Ronaldo karantinën