BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh me “ushtaret” besnike të kryeministrit Rama, Balluku dhe Kumbaro, SPAK sekuestron telefonat e vartësve të tyre, zbardhen detajet e forta

Çfarë po ndodh me “ushtaret” besnike të
x
BREAKING NEWS

Dosja Rama, a u pyet kryeministri shqiptar nga një prokuror dhe një zyrtar i FBI në New York dhe koeçidenca fatkeqe e pranimit të fajit nga McGonigal për aferat e shefit të qeverisë

Dosja Rama, a u pyet kryeministri shqiptar nga një prokuror dhe një
x
BREAKING NEWS

Evi Kokalari zbardh të vërtetën e dosjes së Ilir Metës në FBI, nuk ka lidhje me atentatin ndaj Tom Doshit, ja prapaskenat që ka luajtur Sali Berisha

Evi Kokalari zbardh të vërtetën e dosjes së Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Edi Rama i fali Samir Manes 57 mijë metër 2  me vetëm 1 euro  dhe 165 mijë metër ndërtim, ja si kryeministri i shkaktoi shtetit shqiptar 30 deri në 40 milionë euro humbje vetëm për interesat e oligarkut më të madh në Shqipëri

Edi Rama i fali Samir Manes 57 mijë metër 2  me vetëm 1 euro
x
BREAKING NEWS

SPAK gati goditjen e madhe për politikanët e përfshirë në korrupsion dhe vrasje, Altin Dumani vihet në lëvizje, ja kush janë “dosjet e nxehta”që po zien vendi

SPAK gati goditjen e madhe për politikanët e përfshirë
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela zbardh të fshehtat e zgjedhjeve në Kukës: Ja kush ia dha goditjen e madhe në prapaskenë Sali Berishës dhe çfarë e pret në vijim ‘non gratën’

Spartak Ngjela zbardh të fshehtat e zgjedhjeve në Kukës: Ja kush
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Ja provat që zhduku Sali Berisha për të mbuluar masakrën e ‘21 Janarit’ dhe skema që ndoqi për të fshehur gjurmët te afera e ‘Gërdecit’, roli i Shkëlzenit dhe dëshmia që e fundos

Petro Koçi: Ja provat që zhduku Sali Berisha për të
x
BREAKING NEWS

Censusi si anketë e Neptunit për oferta elektroshtepijakesh, a e ka shtuar oligarku Samir Mane listën e pyetjeve për shqiptarët?

Censusi si anketë e Neptunit për oferta elektroshtepijakesh, a e ka
x

Sport

“Nuk doli siç menduam, pas fat vëlla”, Neymar përlot të gjithë me mesazhin emocionues ndaj Messit

“Nuk doli siç menduam, pas fat vëlla”, Neymar

Neymar i ka uruar më të mirën Lionel Messit pasi argjentinasi përgatitet të largohet nga Paris Saint-Germain pas dy sezonesh – megjithëse pranoi se gjërat “nuk dolën ashtu siç menduam” në klubin francez.

Argjentinasi u vërshëllye nga tifozët e PSG-së gjatë ndeshjes së tij të fundit për klubin të shtunën mbrëma, ndërsa Clermont organizoi një rikthim për të fituar 3-2 në Parc des Princes.

PSG kishte konfirmuar ndarjen e rrugëve me fituesin e Kupës së Botës përpara fillimit të ndeshjes.

Messi ka qenë i lidhur me një rikthim te Barcelona, ??ku ai luajti së bashku me Neymar për katër sezone midis 2013 dhe 2017, ose një lëvizje fitimprurëse në klubin e Arabisë Saudite Al-Hilal.

Ai shkroi: ‘Vëlla… nuk doli siç menduam, por ne provuam gjithçka. Ishte kënaqësi të ndaja edhe dy vite të tjera me ju”.

“Paç fat në fazën tënde të re dhe ji i lumtur. Unë të dua”

Edhe pse Messi e ndihmoi PSG-në të fitonte tituj të Ligue 1 pas ardhjes së tij nga Barcelona në 2021 – duke shënuar 32 gola për klubin dhe duke asistuar me 35 të tjerë në 75 ndeshje – ata nuk ishin në gjendje të fitonin Ligën e Kampionëve.