BREAKING NEWS

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver Hoxhën para se të vetëvritej

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver
x
BREAKING NEWS

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard,  ja kush është trupa gjykuese që ka futur në “terror” orkestruesit e masakrës së “21 Janarit” dhe si akuza e dytë mund ta çojë në qeli kreun e “Foltores”

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard, 
x
BREAKING NEWS

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën, kryeministri letër sekretarit të DASH që nuk do fusë hundët në arrestimet e SPAK, ja prapaskenat pas presioneve ndaj drejtësisë

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën,
x
BREAKING NEWS

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717 mijë të moshuar, zbardhen detaje nga fondi, si pritet të ndryshojë rregulli për indeksimin dhe ndryshimi I madh që po përgatit mazhoranca

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ku ndodhet lista me agjentë shqiptarë të UDB dhe KGB që mori me vete Bashkim Gazidede, pse Ilir Meta e Kryemadhi braktisën protestën e 20 shkurtit dhe arsyeja pse SPAK nuk po e çon pas hekurave Sali Berishën

Spartak Ngjela: Ja ku ndodhet lista me agjentë shqiptarë të UDB
x
BREAKING NEWS

Ja “bomba” që plasi Beqaj në SPAK për Ogerta Manastirliun, zbardhet “pika e errët” për të cilën po hetohet ish-ministrja, gazetarja nxjerr prapaskenat, brenda një muaji dosja e sterilizimit shkon në gjykatë

Ja “bomba” që plasi Beqaj në SPAK për Ogerta
x
BREAKING NEWS

SPAK skemë të re për të luftuar korrupsionin në nivele të larta, ja strategjia që agjentet e BKH do të ndjekin për të hetuar zyrtarët pas urdhrit të Ramës për të “bllokuar” dyert e zyrave dhe institucioneve

SPAK skemë të re për të luftuar korrupsionin në nivele
x
BREAKING NEWS

16 marsi reformë radikale e Edi Ramës në PS, ndryshime drejtuesish qarqesh dhe lëvizjesh të forta në qeveri pas thirrjes së Manastirliut në SPAK, Gonxhe “ylli në ngjitje” në Partinë Socialiste

16 marsi reformë radikale e Edi Ramës në PS, ndryshime
x

Sport

"Nuk dua të flas për arbitrimin", trajneri i Kukësit ngre aludime pas humbjes me Skëndërbeun: Në pjesën e dytë nuk mund të flitej për futboll

"Nuk dua të flas për arbitrimin", trajneri i Kukësit

Trajneri i Kukësit, Emiljano Çela, foli për mediat, pas ndeshjes ku u mposhtën nga Skënderbeu.

Çela deklaroi se është i mërzitur për rezultatin, por i kënaqur me lojën që skuadra e tij tregoi.

"Jam i mërzitur. Ishte një ndeshje, që u munduam ta përgatisim mirë, duke ditur që Skënderbeu ka një ekip të mirë. Që në fillim, e pësuam nga një pakujdesi. Ekipi hyri në lojë dhe ritëm. Kishim qarkullim.

Në pjesën e dytë, nuk mund të flitej për futboll, për shkak të kushteve atmosferike. Jam i kënaqur me atë që treguan lojtarët. Do përpiqemi të punojmë dhe të shikojmë ndeshjen tjetër. Rashiti është i dëmtuar.

Nuk dua të flas për arbitrimin. Mund të flas vetëm për lojën. Jam i kënaqur. Ky është maksimumi me kapacitetet që kemi, jam shumë i kënaqur me skuadrën.", tha Çela.