BREAKING NEWS

SPAK rrëzon Fatmir Mediun, bie kërkesa për 90 dëshmitarët e mbrojtjes, GJKKO thërret Shkëlzen Berishën dhe 71 dëshmitarë të akuzës për aferën e “Gërdecit”

SPAK rrëzon Fatmir Mediun, bie kërkesa për 90
x
BREAKING NEWS

Hyn në skenë njeriu i amerikanëve që do fundosë Shkëlzen Berishën, ja çfarë pritet të thotë dëshmitari “kyç” i tragjedisë së Gërdecit

Hyn në skenë njeriu i amerikanëve që do fundosë
x
BREAKING NEWS

SPAK nuk i ndahet Saimir Tahirit, ish-ministrit i merret nën hetim pasuria pas sinjaleve të shërbimeve të huaja

SPAK nuk i ndahet Saimir Tahirit, ish-ministrit i merret nën hetim pasuria
x
BREAKING NEWS

Dosjet e SPAK për përgjimet në “EncroChat” dhe “Sky” me kriminelët, Balla paralajmëron "tërmet" në Policinë e Shtetit

Dosjet e SPAK për përgjimet në “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

Shkalafitet çeta anti-amerikane Berisha-Bardhi, bie numri i pjesëmarrjes të deputetëve, nis dezertimi nga aksioni politik i ish-sekretarit të Përgjithshëm të PD

Shkalafitet çeta anti-amerikane Berisha-Bardhi, bie numri i
x
BREAKING NEWS

Edi Rama merr udhëzime nga Vuçiç për situatën në veri të Kosovës, ja dokumenti që zbërthen prapaskenat e bujshme

Edi Rama merr udhëzime nga Vuçiç për situatën
x
BREAKING NEWS

OLAF do të vijojë hetimet për fondet nga IPARD II; Nuk programohen disbursime nga programi deri në 2025

OLAF do të vijojë hetimet për fondet nga IPARD II; Nuk
x
BREAKING NEWS

Tradhtari Edi Rama përballë heroit Albin Kurti si Esat Pashë Toptani përballë Ismail Qemalit

Tradhtari Edi Rama përballë heroit Albin Kurti si Esat Pashë
x

Sport

Nuk e fuste në lojë se është shqiptar, Ernest Muçi “përshëndet” trajnerin serb pas super golit (Video)

Nuk e fuste në lojë se është shqiptar, Ernest Muçi

Sulmuesi shqiptar, Ernest Muçi ka qene protagonist i një super goli gjatë përballjes Piast Gliëice-Legia e cila u zhvillua në Varshavë.

Ndonëse ekipi i shqiptarit arriti të merrte vetëm një barazim nga ndeshja goli i tij tronditi rrjetën dhe plotësoi “hakmarrjen” e Muçit ndaj trajnerit të tij serb.

Aleksander Vukovic është trajner i ekipit dhe për shkak të origjinës së Muçit nuk e ka futur shumë në lojë.

Në momentin që Muçi gjen portën për ekipin në minutën e 69-të lojtari i kombëtares  shpërtheu pas golit.

Në mimikën e tij dallohen “përshëndetjet” në shqip ndërsa duket që i drejtohet trajnerit serb.