BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x
BREAKING NEWS

Meloni hap fabrikë në Serbi dhe sjell afrikanë në Shqipëri, kryeministrja italiane tallet me Edi Ramën dhe përkëdhel presidentin Vuçiç

Meloni hap fabrikë në Serbi dhe sjell afrikanë në
x
BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x

Sport

Nuk është futbolli/ Zbuloni çfarë e lidh Neymar dhe Pique

Nuk është futbolli/ Zbuloni çfarë e lidh Neymar dhe Pique

Neymar Jr dhe Gerarde Pique janë dy nga emrat më të lakuar të futbollit botëror. Jeta private e tyre është gjithmonë në krye të mediave sociale, ku një ndër to është dhe Neymar Jr.

Futbollisti brazilian, i cili luajti për Barcelonën për katër sezone, e vazhdon ta shijojë jetën dhe kthehet gjithmonë kur mundet.

Djali i tij Davi Luca jeton atje, kështu që Neymar ka gjithmonë një justifikim të mirë për ta vizituar.

Hera e fundit që ai u pa atje ishte disa javë më parë, kur klubi i tij i ri, skuadra saudite "Al-Hilal", i dha atij disa ditë pushim.

Neymar ka përfituar nga qëndrimi i tij në kryeqytetin katalanas për të dalë nëpër festa, gjë që e ka futur sërish në kryetitujt e mediave, kjo pasi braziliani, pak ditë pasi u bë baba për herë të dytë, u kap nga gazetarët në momente intime me një vajzë të re.

Ditë më vonë, paparaci Jordi Martin zbuloi identitetin e vajzës që ishte me Neymarin.

Ndjekësit janë habitur kur mësuan se vajza në fjalë është ish-kolege e Clara Chia-s, partnerja aktuale e mikut të tij Gerard Pique.