Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk ka lidhje me futbollin, Cristiano Ronaldo gati të hedhë hapin më të madh në jetë: Është edhe ëndrra e nënës sime

Postuar: 17/09/2019 - 16:28

Cristiano Ronaldo nuk ka më dyshime, do të shkoj në altar me Georgina Rodriguez, partneren e tij prej 2016 me të cilën ka dhe një vajzë Alana Martina, më të voglën e 4 fëmijëve të tij.

Gjatë ‘Good Morning Britain’, futbollisti i Juves ka hapur zemrën e tij dhe ka treguar ndjenjën e fortë që e bashkon me modelen: ‘Ajo më ka ndihmuar shumë dhe unë sigurisht e dua. Një ditë do martohemi, kjo është e sigurt’.
 
Edhe Georgina, disa kohë më parë, kishte zbuluar historinë e saj me CR7, si dhe ndjenjën e fortë që i bashkon. Fjalët e saj gjejnë konfirmim edhe me ato të Ronaldos, që i ka thënë prezantuesit Piers Morgan: Marrëdhënia jonë është perfekte.
 
Ajo për mua është edhe një mikeshë. Flasim shumë. Unë me të hap zemrën për çdo gjë dhe ajo e bën me mua. Martesa do të jetë, kjo është e sigurt’.
 
Këtë martesë duket që e dëshiron shumë edhe nëna e kampionit Maria Dolores Aveiro: ‘Të martohem me Georginën është edhe ëndrra e nënës sime, kështu që një ditë do të ndodhë, përse jo’, ka thënë Cristiano. Bekimi i vjehrrës është, tani mbetet vetëm që ata të caktojnë ditën e madhe.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/10/2019 - 09:40

Grabitja e shtëpisë së futbollistit të njohur Alvaro Morata nga 4 shqiptarë, ka lënë shenja të forta frike për sigurinë te bashkëshortja e tij, Alice Campello.

Postuar: 19/10/2019 - 07:20

Kryendeshja e Spanjës dhe ndoshta e krejt futbollit europian e botëror, Barcelona-Real Madrid, e

Postuar: 19/10/2019 - 07:17

Lojtarët shqiptarë që luajnë me skuadrën përfaqësuese të Shqipërisë, nuk i kalojnë 20 mln eurot n

Postuar: 19/10/2019 - 07:16

Dje startoi java e 8-të e kampionatit kombëtar, Kategoria Superiore, me vetëm një takim, Teuta-Fl

Postuar: 18/10/2019 - 20:00

Stadiumi i ri kombëtar, "Arena Kombëtare" do t’i hapë zyrtarisht dyert  në n

Postuar: 18/10/2019 - 07:22

Lionel Mesi është padyshim lojtari më i mirë i të gjitha kohërave.

Postuar: 18/10/2019 - 07:21

Peshëngritja është sporti që i ka sjellë vendit më shumë medalje nga aktivitetet ndërkombëtare dh