BREAKING NEWS

Një nga tetë më të rrezikshmit e Vlorës/ Kush është Xhevahir Jonuzi që hapi zjarr ndaj RENEA-s dhe mbeti i plagosur (Detajet)

x

Sport

Nuk ndalet Muriqi, bën dopietë dhe ngjitet në krye të renditjes së golshënuesve