BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, ja çfarë ndodhi sot me gjyqin ndaj Arbër Paplekajt

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, ja çfarë ndodhi sot me gjyqin ndaj
x
BREAKING NEWS

“I mori për Visin”, zbardhen detaje të reja nga vjedhja e targave që fundosën ushtarin e Martinaj

“I mori për Visin”, zbardhen detaje të reja nga vjedhja e
x
BREAKING NEWS

Draft-propozimi i Shqipërisë për Asociacion, vjen reagimi i menjëhershëm nga BE

Draft-propozimi i Shqipërisë për Asociacion, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

“Diplomacia është kthyer në vend qokash”/ Deputeti i PD-së ja ‘plas’ në sy kandidates për ambasadore në Izrael: Nuk ju shoh për këtë post, Cv-ja juaj...

“Diplomacia është kthyer në vend qokash”/ Deputeti i
x
BREAKING NEWS

Ndihmoi në atentatin në lokalin e Fatjon Muratit, Gjykata jep vendimin për ushtarin e Vis Martinajt

Ndihmoi në atentatin në lokalin e Fatjon Muratit, Gjykata jep vendimin
x
BREAKING NEWS

Dalin në dritë detaje të reja nga grabitja e banesës së gjyqtares, zbardhet denoncimi i bashkëshortit të saj: Ishim në punë kur...

Dalin në dritë detaje të reja nga grabitja e banesës së
x
BREAKING NEWS

A mund të vazhdohet pas çdo humbje, me argumentin na vodhën zgjedhjet? Gazetarja e njohur ‘zë ngushtë’ Berishën, ja reagimi i tij

A mund të vazhdohet pas çdo humbje, me argumentin na vodhën
x
BREAKING NEWS

SPAK e burgosi, Vangjush Dako përfundon në të njëjtën qeli me...

SPAK e burgosi, Vangjush Dako përfundon në të njëjtën
x

Sport

Nuk ndalet Ronaldo në kualifikimet e Euro 2024, dy gola vetëm në pjesën e parë

Nuk ndalet Ronaldo në kualifikimet e Euro 2024, dy gola vetëm në

Portugalia është duke e shkatërruar Luksemburgun në kualifikimet për Euro 2024.

Pas vetëm nëntë minutash lojë, Cristiano Ronaldo i kaloi portugezët në epërsi, duke realizuar nga një asistim i Nuno Mendes.

Në minutën e 15-të, Joao Felix shënoi për 2-0, ndërsa Bernardo Silva ishte në rolin e asistuesit.

Tre minuta më vonë, Silva kaloi në golashënues, ndërsa Palhinha asistoi për të për 3-0.

Ronaldo nuk u ndal me kaq, dhe realizoi edhe golin e tij të dytë dhe të katërtin për Portugalinë, në minutën e 31-të.