Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nuk përmbahen futbollistët, puthja në kampionatin anglez po bën xhiron e rrjetit (Video)

Postuar: 15/04/2019 - 08:05

Një episod jashtëzakonisht i pazakontë ka ndodhur në ndeshjen e kampionatit anglez mes Burnley-Cardiff City.

Ndeshja e cila përfundoi me rezultatin 2-0  mesa duket ka ndezur gjakrat mes Ashley Barnes dhe Joe Bennett, ndërsa ky i fundit ka bërë një gjest tepër të çuditshëm për të “poshtëruar” kundërshtarin e tij.

Joe Bennett puthi syrin dhe më pas hundën e kundërshtarit, dhe ka shpëtuar pa u lagur duke i hedhur hi syve të gjyqtarit Mike Dean, i cili nuk e ndëshkoi.

Për më tepër, ju lëmë të shihni pamjet epike të cilat kanë bërë xhiron e rrjetit.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 07:49

Barcelona pa Lionel Mesin nuk mund të quhet skuadër e kompletuar. Por ndryshe nga Argjentina që edhe me Mesin nuk po ia del të bëjë gjërat e duhura në fushën e lojës, Barcelona me Mesin në fushë bën mrekullira.

Postuar: 23/08/2019 - 07:47

Trajneri Shpëtim Duro është gati për të përballuar sfidat e sezonit të ri.

Postuar: 23/08/2019 - 07:45

Lojtarët kuqezinj në Europë po përpiqen të krijojnë profilin e tyre të suksesit, të bazuar në kua

Postuar: 22/08/2019 - 18:41

Bota e sportit është tronditur ditën e sotme teksa ka marrë lajmin se 25-vjeçarja Margarita Plavu

Postuar: 22/08/2019 - 11:44

Cristiano Ronaldo ka pranuar se të dy; ai dhe Lionel Messi, kanë përfituar nga rivaliteti i tyre

Postuar: 22/08/2019 - 07:27

Në një intervistë për mediat portugeze, ku zbuloi edhe oborrin e shtëpisë së tij luksoze nga e ci

Postuar: 22/08/2019 - 07:26

Kukësi u bë shënjestër e kritikave sezonin e kaluar kur e spostoi ndeshjen me Partizanin nga Kamz