BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Sport

Nuk u pa nga kamerat! Ky ishte incidenti që ndodhi pas mbylljes së ndeshjes Shqipëri-Bjellorusi (VIDEO)

Nuk u pa nga kamerat! Ky ishte incidenti që ndodhi pas mbylljes së

Një incident u shënua në fund të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Bjellorusisë në 'Air Albania'. Pas fitores së Kombëtares shqiptare, 3-2 përballë kundërshtarëve, raportohet se pati një konflikt mes futbollistëve.

Në një video të publikuar nga mediat, shihet se mes futbollistëve ka nisur një përplasje fizike ende pa dalë nga fusha lojtarët e të dyja ekipeve.

Lojtarët e kombëtares: Manaj, Selahi, Gjimshiti, Doka dhe të tjerë u përfshinë në përplasje fizike me futbollistët e kombëtares bjelloruse. U desh ndërhyrja e arbitrave dhe stafeve të dyja ekipeve që kjo mini-përplasje të përfundonte.