BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbardh për herë të parë provat përvëluese që do fundosin Metën për aferën “CEZ-DIA”, ja dëshmitë që ka në duar SPAK, roli i Sali Berishës dhe lëvizja e papritur e Ismailajt që mund “të hedhë në erë” hetimet

Romeo Kara zbardh për herë të parë provat
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani e konfirmon, SPAK nis hetimin për kullën e Zenit të Berishës në mes të Tiranës, caktohet prokurori i çështjes, ja provat nga dosja që rrezikojnë të fundosin pushtetarë të lartë dhe biznesmenë të njohur, zbardhen emrat që po hetohen...

Altin Dumani e konfirmon, SPAK nis hetimin për kullën e Zenit të
x
BREAKING NEWS

Dosjet e korrupsionit mbushin zyrat e SPAK, SHBA mesazh kërcënues politikës shqiptare për ditët e zeza që po trokasin

Dosjet e korrupsionit mbushin zyrat e SPAK, SHBA mesazh kërcënues
x
BREAKING NEWS

Dështon këtë javë mbledhja e “non-gratave” me dezertorët e Lulzim Bashës, Bardhi qejfmbetur nga Berisha pas refuzimit të postit të Sekretarit të “Foltores”

Dështon këtë javë mbledhja e “non-gratave” me
x
BREAKING NEWS

Më 3 tetor vendoset fati i Shkëlzenit, ja si mund të marrin kthesën e madhe hetimet e dosjes së “Gërdecit” për djalin e Sali Berishës, familjarët e viktimave kërkojnë dëshminë e 12 dëshmitarëve të tjerë, mes tyre krushkun e Fatmir Mediut...

Më 3 tetor vendoset fati i Shkëlzenit, ja si mund të marrin
x

Sport

Oferta e bujshme nga Arabia Saudite, reagon Benzema dhe i jep fund dyshimeve për të ardhmen

Oferta e bujshme nga Arabia Saudite, reagon Benzema dhe i jep fund dyshimeve

Karim Benzema ka hedhur poshtë mundësinë e largimit nga Real Madrid për një kalim të mundshmëm në Arabinë Saudite te skuadra e Al-Ittihad.

Gazetari i njohur sportiv, Fabrizio Romano ka publikuar në rrjetet sociale, një pjesë të një deklarate të francezit, ku thotë se e di se sa shumë e duan tifozët e Real Madrid dhe se nuk ka pse të flasë për të ardhmen e tij, përderisa është ende te “galaktikët”.

Pse të flas për të ardhmen nëse jam në Madrid…”. Kush po flet është interneti, dhe jo realiteti”.

“E di sa shumë më duan tifozët e Real Madridit. E ndjej këtë kur jam në fushë. Unë jap më të mirën për ta, gjithmonë. Unë gjithmonë them se ne luajmë me 11 në fushë, por edhe me faktorin vendimtar, tifozët e Real Madridit”.

Jam shumë krenar për karrierën time. Më kujtohet kur nënshkrova këtu te Reali… isha fëmijë, me një ëndërr që një ditë të luaja për Real Madridin”.

Sipas disa raportimeve, 35-vjeçari kishte pranuar ofertën e klubit saudit, që i kishte ofruar kontratë dy vjeçare, për 400 milionë euro. Megjithatë, vetë fituesi i ‘Topit të Artë”, e hodhi poshtë diçka të tillë, të paktën për momentin.