BREAKING NEWS

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet nga plagosja në Durrës (Video)

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet
x
BREAKING NEWS

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën shqiptare, në “listën e zezë” bashkë me Berishën “non-grata” edhe të tjerë politikanë majtas e djathtas, Londra paralajmëron fund të hidhur për PD me Saliun në krye në zgjedhjet 2025...

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën
x
BREAKING NEWS

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP kundër Altin Dumanit si drejtues i SPAK,  Alfred Balla përjashtohet nga sistemi për 15 vjet, ja prapaskenat

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP
x
BREAKING NEWS

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr për herë të parë detajin e bujshëm dhe tregon si do të hapet “Kutia e Pandorës” nga SPAK e shërbimet e huaja për krime, vrasje, afera dhe pazare të pista në Shqipëri

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr
x
BREAKING NEWS

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet në PS? Edi Rama i hap rrugën SPAK për emrat e zhytur në afera, ministrat, deputetët dhe kryebashkiakët paralajmërohen se s’do kenë mbështetje politike

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si doli kundër lirimit të tyre në vitet ’90 dhe si mbrojti me zell vijën sektare të Partisë së Punës

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si
x
BREAKING NEWS

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës, si korrupsioni me Fazlliçin dhe lidhjet me bosin hasian të krimit në Londër alarmuan anglezët, zbardhet dokumenti

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për pensionistët, nga mënyra e vetme për të përfituar pension për të moshuarit që nuk figurojnë në regjistra gjatë kohës së kooperativave bujqësore, te skema e re për rritjen e më shumë të ardhurave për reziden...

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për
x

Sport

Pak ditë para martesës, ylli i futbollit anglez kapet “mat” me një tjetër në krevat

Pak ditë para martesës, ylli i futbollit anglez kapet

Ish-lojtari i Liverpoolit, Andy Carroll është kapur mat me një tjetër në krevat, vetëm pak ditë para ceremonisë së martesës.

bërë protagonist dhe viral me një veprim të tijin të cilat janë fotografuar dhe publikuar në rrjetet sociale.

Lajmi është publikuar në fillim nga “The Sun”, ku duket qartë 33-vjeçari i shtrirë në shtrat bashkë me një femër tjetër e cila nuk është bashkëshortja e tij. Carroll është në gjumë, ndërsa vajza tjetër ka shkrepur një selfie me të.

Situata ishte e sikletshme pasi Carroll thuhej se pas dy javësh kishte ditën e dasmës.

Vajza në foto quhet Taylor Jane Wilkey, dhe është shprehur se asgjë nuk është ashtu siç duket, pasi ka qenë vetëm një shaka.

“Foton e bëmë për shaka. Nuk fjeta me të, isha bashkë me një shoqen time në dhomën e tij. Vumë muzikë dhe atë e zuri gjumi direkt pasi ishte i lodhur. Foton e bëra për shaka, nuk ndodhi asgjë seksuale”.