BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Sport

Pak minuta para sfidës me Poloninë, shihni se çfarë po ndodh brenda në stadiumin ‘Air Albania’

Pak minuta para sfidës me Poloninë, shihni se çfarë po

Shqipëria është në vështirësi për sfidën ndaj Polonisë dhe mungesat e shumta kanë detyruar trajnerin Edy Reja të bëjë disa vendime të vështira për formacionin titullar. 

Plot 22 mijë tifozë kanë mbushur stolat e stadiumit ‘Air Albania’, në pritje për të paraë ndeshjen me Poloninë.

Ja pamja brenda stadiumit, pak para fillimit të sfidës.

Pak minuta para sfidës me Poloninë, shihni se çfarë po