BREAKING NEWS

Nuk gjen qetësi toka, 3 lëkundje të njëpasnjëshme tërmeti në Korçë, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Nuk gjen qetësi toka, 3 lëkundje të njëpasnjëshme
x

Sport

Pamje të tmerrshme! Futbollisti i njohur bie përtokë pa ndjenja, tifozët mbeten të shokuar

Pamje të tmerrshme! Futbollisti i njohur bie përtokë pa ndjenja,

Një episod i frikshëm ka ndodhur së fundmi në stadium në Ligën e parë të Rumanisë, në ndeshjen mes Dinamo Bucuresti dhe FC FCSB.

Futbollisti i Dinamos, Slavko Perovic, mori një goditje dhe ra në tokë pa ndjenja duke shkaktuar panik te të gjithë të pranishmit.

Stafi mjekësor i të dy ekipeve hyri shpejt në fushë, për ta parandaluar më të keqen.

Gjatë marrjes së ndihmës së parë mjekësore, Slavko Perovic u përmend dhe më pas është dërgua menjëherë për në spital, teksa raportohet së fundmi se gjendja e tij duket e përmirësuar.