BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap dyert’? Rama del me mesazhin e fuqishëm: Ballkani Perëndimor ofron shanse për aktorë që s’kanë qëndrim dashamirës, ja sa rrezikon Shqipëria

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap
x

Sport

Pamjet e pazakonta! Tmerrohen lojtarët dhe tifozët, policia futet me armë në fushën e lojës

Pamjet e pazakonta! Tmerrohen lojtarët dhe tifozët, policia futet me

Disa pamje totalisht të pazakonta po qarkullojnë në rrjetet sociale, nga ndeshja Grin Bufalos-Nkana në kampionatin e Zambias, e cila përfundoi 5-0 për vendasit. Një tifoz i Nkana u fut në fushë, pas rezultatit turpërues nga skuadra e tij dhe rrezikoi të mbetej i vdekur aty. Ai tentoi të sulmonte trajnerin e skuadrës së zemrës, teksa ishte tejet i irrituar për atë që po shikonte në fushë.

Megjithatë në fushë u fut menjëherë policia, që filloi të ndiqte në stadium tifozin, duke e kërcënuar se do e qëllonin, nëse nuk largohej. Në foto shfaqet polici teksa e ndjek lojtarin me armë në dorë, duke tmerruar të gjithë lojtarët, por edhe tifozët e pranishëm.

Pamjet e pazakonta! Tmerrohen lojtarët dhe tifozët, policia futet me