BREAKING NEWS

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e papritur në betejën e tij me drejtësinë, ja vendimi më i fundit

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e
x

Sport

Pamjet që po thyejnë rrjetin/ Gjesti i shëmtuar i Stërling në ndeshjen ndaj United ka marrë vëmendjen e të gjithëve (VIDEO)

Pamjet që po thyejnë rrjetin/ Gjesti i shëmtuar i Stërling

Në ndeshjen e së shtunës mes Manchester Cityt dhe Manchester Unitedit, e cila u mbyll 1-2 për "djajtë e kuq" ka ndodhur edhe një episod mjaft i shëmtuar.

Një tifoz i Cityt ka goditur me një send në kokë Fred dhe ka kënduar kore raciste për të.

Sterling që gjendej aq shumë pranë, me një indiferentizëm të frikshëm dhe të shëmtuar, nuk bëri asnjë lëvizje më tepër për t’i thënë tifozëve të tij që të ndalonin.

Pikërisht Stërling, njeriu që ankohet vazhdimisht se nga sulmet raciste, ri dhe vështron me qetësi se si kundërshtari i tij përbuzet nga tifozët.