BREAKING NEWS

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që aplikon ushtria amerikane për të zbular personat e infektuar nga COVID-19

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që
x

Sport

Paparacët nuk e lënë rehat as në karantinë Ronaldon, veprimi i futbollistit nga dritarja bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

Paparacët nuk e lënë rehat as në karantinë Ronaldon,

Cristiano Ronaldo aktualisht gjendet në Madeira, vendlindja e tij. Sulmuesi i Juventusit është në karantinë me familjen e tij, duke u mbrojtur nga Coronavirus.

Paparacët po ia heqin trurin, sepse mbajnë kamerat e tyre të fokusuara në dritaret e portugezit.

Së fundmi po qarkullon një video, ku CR7 hedh një shikim nga dritarja dhe gjendja nuk duket fare mirë. Ai është dukshëm i acaruar nga gazetarët, por nuk i gjen dot zgjidhje kësaj pune.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Titolo: Ma anche in quarantena mi rompono i coglioni? #bomber #chiamarsibomber #ronaldo #portogallo #madeira #juventus

A post shared by Chiamarsi Bomber (@chiamarsibomber) on