BREAKING NEWS

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa është numri i të infektuarve në 24 orë

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa
x

Sport

"Paqe" në derbi, Tirana shmang humbjen në sekondat e fundit

"Paqe" në derbi, Tirana shmang humbjen në sekondat e fundit

Nuk ka fitues. Derbi i kryeqytetit Partizani-Tirana është mbyllur në barazim 1-1.

Bardheblutë e Emanuel Egbosë ishin duke u mposhtur me rezultatin 1-0 deri në minutën 90+2, kur talenti Ernest Muçi barazoi shifrat.

Partizani zhvilloi një ndeshje të mirë dhe kaloi në avantazh me golin e Melos, por Tirana ia doli të shënonte një gol në minutën e dytë shtesë me Muçin.