BREAKING NEWS

Shoqëroi 30 mjekët dhe infermierët shqiptar në Itali, ministri Gent Cakaj futet në karantinë

Shoqëroi 30 mjekët dhe infermierët shqiptar në Itali,
x

Sport

Para pak kohësh u bë baba për herë të dytë, Lorik Cana publikon foton e veçantë me të bijën dhe i lë të gjithë pa fjalë

Para pak kohësh u bë baba për herë të dytë, Lorik

Ish-kapiteni Lorik Cana ka publikuar në Instagram, duke mbajtur vajzën e tij të vogël Enkeleida.

Por prit se surpriza nuk mbaron me kaq! Në duar, ai mban dy qese të mëdha pazari, që na bën të pyesim veten: Si ia del?

Loriku ka hequr komentet nga fotoja dhe nuk e dimë pse e ka bërë këtë kur është vetëm për t’i thurur lavde!

Ish-kapiteni Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monica mirëpritën fëmijën e tyre të dytë në janar, një vajzë që e pagëzuan me emrin Enkeleida.

Pas vogëlushit Bojken, familja u gëzua me një vajzë tashmë dhe familja u bë e madhe dhe akoma më e bukur!

Para pak kohësh u bë baba për herë të dytë, Lorik