Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Partizani humb ndeshjen e parë në shtëpi kundër Mariborit

Postuar: 12/07/2018 - 19:53

  Partizani zhgënjen përsëri në Europë. Ashtu si një vit më parë, të kuqtë nuk arrijnë të fitojnë në shtëpi në turin e parë eliminator të Europa League.

Sllovenët e Mariborit kanë fituar 1-0 ndaj Partizanit, në ndeshjen e luajtur në stadiumin “Selman Stërmasi”. Goli i fitores për miqtë u shënua në minutën e 50-të nga Bajde.

Një rezultat që e bën edhe më të vështirë kualifikimin për në turin tjetër. Ndeshja e kthimit do të luhet pas një jave në Slloveni. Trajneri Skënder Gega debuton me humbj

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/11/2018 - 20:36

Një futbollist në Kolumbi është sulmuar teksa po lëvizte me makinë.

Ndaj Huan Sebastian Quintero janë zbrazur 6 plumba, vetëm një orë pas një ndeshjeje të luajtur në kampionat.

Postuar: 12/11/2018 - 18:22

Santiago Solari do të vazhdojë të drejtojë Real Madridin, jo në mënyrë të përkohshem, por ta

Postuar: 12/11/2018 - 17:38

Armando Duka është braktisur dhe nga një tjetër njeri i besuar i tij.Largimi ka të bëjë sërish në

Postuar: 12/11/2018 - 17:25

Milan është përballur me “armikun” e vjetër Juventus, ku këta të fundit kanë fituar m

Postuar: 12/11/2018 - 12:00

Max Verstappen është shfaqur i tërbuar me Esteban Ocon ditën e djeshme, pasi ky i fundit i hoqi n

Postuar: 12/11/2018 - 09:50

Sulmuesi i Milanit, Gonzalo Higuain, kërkoi falje për kartonin e tij të kuq kundër Juventusit, po

Postuar: 12/11/2018 - 08:18

Lorik Cana ish-kapiteni i Kombëtares i është bashkuar nismës #TakohemiPërNjëLibër dhe p