BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Sport

Pas gjestit të Cristiano Ronaldos që u bë virale, ‘godet’ një tjetër lojtar i njohur! Ja cila është pija që hiqet nga tryeza e konferencës së Euro 2020 (VIDEO)

Pas gjestit të Cristiano Ronaldos që u bë virale,

Pas gjestit të Ronaldos që u bë virale në të gjithë rrjetet sociale dhe mediat botërore, duke i shkaktuar një humbje të madhe kompanisë, Paulo Pogba është bërë një tjetër lojtari që heq një sponsor të Kampionatit Evropian nga tavolina e konferencave për shtyp.

Tani, Pogba ishte ai që largoi pije alkoolike, birrën Heineken nga tavolina e konferencave, duke vazhduar më pas atë çfarë kishte për të thënë.

Pas gjestit të Cristiano Ronaldos që u bë virale,

Tashmë është e ditur se për myslimanët, besim që mesfushori francez i takon, është e ndaluar me fe që të konsumohen pijet alkoolike.

Ky veprim i portugezit i solli humbje pijes së gazuar rreth katër miliardë euro, për shkak të prishjes së imazhit.