Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pas humbje së Kombëtares, Panucci shndërrohet në meme dhe plas ironia në rrjetet sociale

Postuar: 18/11/2018 - 13:49

Humbja e Kombëtares Shqiptare të Futbollit ndaj Skocisë me rezultatin e thellë 4-0 dhe humbjet e mëparshme kanë bërë që në rrjet të plasë ironia për trajnerin e Christian Panucci.

Memet kanë pushtuar mediat sociale duke u kthyer në ironi për rezultatet e dobëta që ka arritur trajneri Christian Panucci që prej ardhjes së tij në pankinën e Kombëtares.

Italiani Panucci erdhi në krye të Kombëtares pas largimit të Gianni De Biassit. Rezultate të tilla të dobëta vijnë pas pjesëmarrjes së Shqipërisë në Europianin e dy viteve më parë.

Thirrjet kundër Panuccit nisën që pas ndeshjes në tribuna, ku tifozët nisën koret 'Panucci ik’ në stadiumin "Loro Boriçi" të Shkodrës.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/05/2019 - 10:00

Mauricio Pochettino kërkon që të largohet nga Tottenham pas finalës së Champions League në 1 qershor kundër Liverpoolit.
 

Postuar: 22/05/2019 - 08:06

Vetëm pak ditë më parë ish-portieri i Portos, Iker Casillas ka pësuar një atak kardiak por fatm

Postuar: 22/05/2019 - 07:20

Barcelona ka gjasa të jetë skuadra më e fortë në botë sezonin e ardhshëm.

Postuar: 22/05/2019 - 07:19

Kukësi dhe Partizani po bëjnë llogaritë e sezonit, por i fituar deri tani është Partizani që e ka

Postuar: 22/05/2019 - 07:17

Nuk kanë munguar surprizat në emrat e parë të publikuar në shtyp për ftesat që ka bërë trajneri E

Postuar: 21/05/2019 - 22:35

Tre javë pas një ataku në zemër, ku për fat të mirë Iker Kasijas e kaloi pa pasoja fatale për jet

Postuar: 21/05/2019 - 20:12

Juventus është në kërkim të një trajneri që pas largimit të Allegrit.Trajneri nga Livorno u