BREAKING NEWS

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me paralajmërimin ‘bombë’ për Sali Berishën: Tani jetojmë vetëm për të parë fundin tënd! (VIDEO)

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me
x
BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Sport

Pas oktapodit Paul, një tjetër kafshë parashikon fituesit e ndeshjeve të EURO 2020, ky është luani tajlandez që po çudit botën

Pas oktapodit Paul, një tjetër kafshë parashikon fituesit e

Luani ‘Boy’ në Tajlandë është komentuar shumë për shkak të parashikimeve të tij, për ndeshjet e Evropianit që po luhen këtë vit. Dailymail shkruan se luani deri tani ka parashikuar rezultatin e saktë të dy ndeshjeve.

Ai parashikoi fitorën e Anglisë kundër Kroacisë si dhe atë të Holandës kundër Ukrainës. Ndërkohë që tani ky luan gjithashtu ka parashikuar fitorën e Francës kundër Gjermanisë si dhe fitoren e Portugalisë kundër Hungarisë, ndeshje të cilat do të luhen ditën e sotme.

Luani i bën ‘parashikimet’ e tij duke zgjedhur një copë mishi, në të cilën janë vendosur flamujt e shteteve që do të luajnë. Mishin që Boy, ha fillimisht mendohet se do të fitojë garën.