BREAKING NEWS

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që aplikon ushtria amerikane për të zbular personat e infektuar nga COVID-19

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që
x

Sport

Pas Ruganit edhe Cristiano Ronaldo i infektuar me koronavirus? Sulmuesi merr vendimin e papritur  

Pas Ruganit edhe Cristiano Ronaldo i infektuar me koronavirus? Sulmuesi merr

Pasi futbollisti i Juventusit Daniele Rugani rezultoi pozitiv me Koronavirus, mjekët thanë se personat e tjerë që patën kontakte me të do të izolohen.

Mediat e huaja bëjnë me dije se futbollisti Cristiano Ronaldo e ka takuar dhe për këtë arsye është futur në karantinë.

Ylli i Juventusit është izoluar për të shmangur kontaktet me personat e tjerë dhe të mos përhapet virusi.

Cristiano do u nënshtrohet analizave të nevojshme dhe pritet të dalë rezultati i tyre.

Ndërkohë, nuk dihet ende se si u infektua Daniele.