BREAKING NEWS

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan Çani, Ilir Meta del "zbuluar", i përplasen skandalet e rënda: I ke ditët e numëruara...

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan
x

Sport

Pas suksesit në 33 ndeshje/ Bayern Mynih pëson humbje turpëruese

Pas suksesit në 33 ndeshje/ Bayern Mynih pëson humbje turpëruese

Pas 33 ndeshjes pa humbje në garat zyrtare (Bundesliga, Kupa e Gjermanisë, Champions League dhe Superkupa e Europës), kampionët e Gjermanisë u mposhtën thellë 4-1 nga Hoffenhemi. Për herë të fundit ishin gjunjëzuar në kampionatin gjerman përballë Borussias së Moenchengladbachut (2-1) më 7 dhjetor të vitit të kaluar.

Një performancë zhgënjyese kjo e të besuarve të trajnerit Hansi Flick.