BREAKING NEWS

Bilanci tragjik nga virusi i frikshëm/ 10 mësues shqiptarë në Kinë japin alarmin dhe bëjnë thirrjen urgjente: Kemi katër ditë që nuk dalim nga shtëpitë...

Bilanci tragjik nga virusi i frikshëm/ 10 mësues shqiptarë
x

Sport

Pas trajnerit të Partizanit 'i pritet koka' dhe atij të Teutës (NJOFTIMI)

Pas trajnerit të Partizanit 'i pritet koka' dhe atij të

Pas shkarkimit të trajnerin të Partizanit, Franco Lerda, ditën e sotme gjithashtu është shkarkuar edhe Bledi Shkëmbi i Teutës. Ky vendim i drejtuesve erdhi pas humbjes 4-0 nga Kukësi.

"Zyrtare: Bledi Shkëmbi nuk do të jetë më trajner i Teutës. Klubi i futbollit Teuta njofton se ka shkëputur marrëveshjen me tranjerin Bledi Shkëmbi. Falenderojmë tranjerin në fjalë për kontributin e dhënë gjatë kohës që ishte pjesë e jona. Ne i urojmë Shkëmbit suksese në jetë dhe në karrierë', njofton skuadra bregdetare.