BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Sport

Pas trajnerit të Partizanit 'i pritet koka' dhe atij të Teutës (NJOFTIMI)

Pas trajnerit të Partizanit 'i pritet koka' dhe atij të

Pas shkarkimit të trajnerin të Partizanit, Franco Lerda, ditën e sotme gjithashtu është shkarkuar edhe Bledi Shkëmbi i Teutës. Ky vendim i drejtuesve erdhi pas humbjes 4-0 nga Kukësi.

"Zyrtare: Bledi Shkëmbi nuk do të jetë më trajner i Teutës. Klubi i futbollit Teuta njofton se ka shkëputur marrëveshjen me tranjerin Bledi Shkëmbi. Falenderojmë tranjerin në fjalë për kontributin e dhënë gjatë kohës që ishte pjesë e jona. Ne i urojmë Shkëmbit suksese në jetë dhe në karrierë', njofton skuadra bregdetare.