BREAKING NEWS

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e papritur në betejën e tij me drejtësinë, ja vendimi më i fundit

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e
x

Sport

Pasues i Ançelotit te Napoli? Edi Reja reagon për herë të parë për lajmin e bujshëm

Pasues i Ançelotit te Napoli? Edi Reja reagon për herë të

Emri i trajnerit Edi Reja ka qarkulluar së fundmi në mediat italiane, se mund të jetë pasuesi i Karlo Ançelotit, pasi skuadra e kaltër, është duke kaluar një krizë rezultatesh dhe pritet shkarkimi i Karlos.

Megjithatë, në një prononcim të shkurtër për “ilnapolionline.com”, Reja i ka hedhur poshtë zërat në lidhje me ndonjë kontakt të mundshëm me drejtuesit e Napolit.

“Nuk kam asnjë kontakt me Napolin. Është një moment i veçantë dhe isha dje në stadium për ndeshjen ndaj Udinezes. Jam i bindur se Ançeloti me aftësitë që ka, do ta zgjidhë vetë këtë situatë. Do të jem edhe të martën për të përshëndetur Hamshik”, tha ai.