BREAKING NEWS

Miratohet nisma e opozitës parlamentare: Hapen listat dhe ndalohen koalicionet parazgjedhore. Zbardhen emrat e deputetëve që votuan pro

Miratohet nisma e opozitës parlamentare: Hapen listat dhe ndalohen
x

Sport

Përdhunimi i 15-vjeçares në Tiranë/ Futbollisti i njohur italian publikon foton që po qarkullon me shpejtësi dhe jep mesazhin e fortë