Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Përdorën fyerje raciste/ Tërbohet trajneri serb, zihet me grushta me tifozët në Itali (Video)

Postuar: 16/05/2019 - 11:09

Përpara fillimit të takimit të Kupës së Italisë mes Atalantës dhe Lacios ka pasur një konfrontim mes tifozëve  dhe trajnerit serb të Bolonjës, Sinisha Mihajloviç.

Ky i fundit ka debatuar me një grup tifozësh dhe është bërë gati për një përballje me ta. Ndërhyrja e policisë ka bërë që kjo mos të ndodhë. Sipas asaj që raporton “Rai’, dikush nga tifozët ka përdorur fyerje raciste ndaj Mihajloviç dhe kjo ka sjell tërbimin e serbit.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/08/2019 - 17:28

Nga Franca janë raportuar të reja të rëndësishme për Neymar.

Postuar: 24/08/2019 - 07:43

Një prej çështjeve më të nxehta të merkatos së verës, ajo që ka të bëjë me sulmuesin argjentinas

Postuar: 24/08/2019 - 07:41

Një nga futbollistët që ka pasur një ecuri mjaft të mirë gjatë javëve të fundit e gjatë muajve të

Postuar: 24/08/2019 - 07:40

Kampionati i 81-të kombëtar i futbollit, Kategoria Superiore, startoi dje me kryendeshjen e javës

Postuar: 23/08/2019 - 23:13

Lajmi kishte qarkulluar prej kohësh, por nuk kishte ende një konfirmim.

Postuar: 23/08/2019 - 22:10

Kukësi ka fituar me rezultatin 1-0 ndaj Partizanit falë golit të sulmuesit Vasil Shkurtaj.

Postuar: 23/08/2019 - 16:36

Pas shumë e shumë spekulimeve më në fund është vendosur përfundimisht se ku do të luajë Elseid Hy