BREAKING NEWS

Gazetari plas akuzën “bombë” për Spartak Ngjelën ‘live’ në studio, Klodiana Lala i kthehet ashpër avokatit: Tërhiq fyerjen, do hetohesh për dosjen e bujshme

x

Sport

Përfundon me fund të lumtur telenovela Matthijs de Ligt, ylli holandez zbarkon në Torino (VIDEO)

Telenovela ka marrë fund dhe tashmë nuk ka më asnjë dyshim. Mat De Ligt është zyrtarisht futbollisti më i ri i Juventusit.

Mbrojtësi holandez sapo ka zbarkuar në këto momente në Torino. Nesër do kryejë vizitat mjekësore dhe do firmosë kontratën me kampionët e Italisë.

19-vjeçarin e kanë pritur shumë tifozë në aeroport dhe atmosfera në kampin bardhezi është elekrizuese.

Ja pamjet që vijnë nga aeroporti i Torinos: