Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plas sherri te Tirana/ Dy mbrojtësit debat të fortë me trajnerin

Postuar: 17/10/2018 - 14:06

Nuk kanë fund problemet te Tirana edhe pas shkarkimit të trajnerit Ze Maria.

Një debat jashtë normales, mes Eni Imamit dhe Vinsent Atingës, ka prishur humorin dhe stërvitjen e pasdites te Tirana.

Situata është përkeqësuar shumë, aq sa trajneri Ardian Mema ndali stërvitjen dhe zhvilloi një analizë 20-minutëshe me futbollistët, për atë që ndodhi në fushën e lojës, duke paralajmëruar se nuk toleron asnjë debat në fushë dhe ai që bën sërish apo nuk u bindet urdhrave të tij do të ndëshkohet, shkruan Panorma sport.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 09/12/2019 - 21:25

Trajneri i Shqipërisë, Edy Reja, si duket se ka gjetur akordin përfundimtar me ekipin tonë dhe do të vazhdojë të qëndrojë në krye të skuadrës kuqezi.

Postuar: 09/12/2019 - 21:19

Milot Rashica do të vazhdojë të luajë në Bundesliga të paktën deri në qershor të vitit 2020.&nbsp

Postuar: 09/12/2019 - 13:45

Në ndeshjen e së shtunës mes Manchester Cityt dhe Manchester Unitedit, e cila u mbyll 1-2 për &qu

Postuar: 08/12/2019 - 23:13

Skuadra e Milanit ka fituar ndeshjen e dytë radhazi në Serie A duke mposhtur Bolognan me rezultat

Postuar: 08/12/2019 - 22:16

Emri i trajnerit Edi Reja ka qarkulluar së fundmi në mediat italiane, se mund të jetë pasuesi i K

Postuar: 08/12/2019 - 08:06

“Djajtë e kuq” fituan 2-1 përballë skuadrës së Pep Guardiolës, duke fitua