BREAKING NEWS

“Sot jam i detyruar t’ju jap këtë video rrëqethëse”, kryeministri Rama ngre ‘alarmin e kuq’ dhe lëshon paralajmërimin e rëndë: Kemi hyrë në zonën e zjarrit! Kujdes mbani larg fëmijët nga këto pamje!

“Sot jam i detyruar t’ju jap këtë video
x

Sport

Plas sherri te Tirana/ Dy mbrojtësit debat të fortë me trajnerin

Plas sherri te Tirana/ Dy mbrojtësit debat të fortë me trajnerin

Nuk kanë fund problemet te Tirana edhe pas shkarkimit të trajnerit Ze Maria.

Një debat jashtë normales, mes Eni Imamit dhe Vinsent Atingës, ka prishur humorin dhe stërvitjen e pasdites te Tirana.

Situata është përkeqësuar shumë, aq sa trajneri Ardian Mema ndali stërvitjen dhe zhvilloi një analizë 20-minutëshe me futbollistët, për atë që ndodhi në fushën e lojës, duke paralajmëruar se nuk toleron asnjë debat në fushë dhe ai që bën sërish apo nuk u bindet urdhrave të tij do të ndëshkohet, shkruan Panorma sport.