BREAKING NEWS

Italia vazhdon të thyejë koronavirusin ,1109 të shëruar dhe 2107 të infektuar

Italia vazhdon të thyejë koronavirusin ,1109 të shëruar dhe
x

Sport

Ç’po ndodh në klubin katalanas? Barcelona përballet me momentin e sikletshëm

Ç’po ndodh në klubin katalanas? Barcelona përballet me

Barcelona nuk po gjen qetësi edhe në rrjetet sociale, vetëm pak orë pasi ekipi katalanas fitoi ndaj Getafes, faqja e Twitterit është hakuar për të dytën herë.

Postimi nga klubi i Barcelones

Ata kanë lënë disa paralajmërime:Përshëndetje, jemi OurMine. Lexuam disa mesazhe private dhe duket se Neymar do të kthehet.”Përshëndetje, jemi OurMine.

Paralajmërimet

Niveli i sigurimit është i mirë, por ende jo më i miri”, janë disa nga shkrimet që ata kanë lënë në faqe, derisa kanë shkruar edhe “#Bartomeuout”, duke i kërkuar largimin nga Barcelona.

Ç’po ndodh në klubin katalanas? Barcelona përballet me