BREAKING NEWS

“Ka për ta parë qirje Qirjako Micotaqis”/ Nuk përmbahet Artan Hoxha, i bën kërkesën e papritur kryeministrit Rama për situatën në Kakavijë: Pse, vetëm greket i ha COVID-19?!

“Ka për ta parë qirje Qirjako Micotaqis”/ Nuk
x

Sport

Portieri filmohet duke bërë seks në tualet, dalin pamjet që po trondisin botën e futbollit (FOTO+18)

Portieri filmohet duke bërë seks në tualet, dalin pamjet që

Bota e futbollit italian është tronditur nga një skandal seksual. I prekur është futbolli italian, ku portieri i Reggiana, Matteo Voltolini, është bërë protagonist i një vide seksuale.

Portieri 23-vjeçar shfaqet duke kryer marrëdhënie seksuale me një grua të re, në tualetet e një disko.

Video zgjat 15 sekonda dhe vajza ka denoncuar tashmë përgjegjësin që ka kryer regjistrimet dhe i ka shpërndarë. Për të mos prishur imazhin, klubi i Seria C ka vendosur të pezullojë për një javë Voltolinit për shkaqe disiplinore.