BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe Berisha një natë para vrasjeve në “21 janar”: Ja të fshehtat e ekzekutimit të Aleks Nikës që mund t’i hapë rrugën SPAK të zbardhë dhjetëra viktima që kanë ‘hequr qafe’ dy shefat kur ishin në pushtet...

Frrok Çupi zbulon planin e errët që thurën Meta dhe
x
BREAKING NEWS

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali Berishën, ish-presidenti fut në lojë kushëririn e tij, ja kush është politikani që po kërkon ta vendosë në krye të opozitës dhe posti që po synon të marrë vetë në fund kryetari i Partisë së Lirisë...

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit politik të qarqeve të PS, nga largimi i Peleshit, Ballukut dhe Gjiknurit, te zhvendosja e Taulant Ballës dhe afrimi i Erion Braçes, Benet Becit dhe Pjerin Ndreut, zbardhet lista me emrat e rrezikuar...

Ja përmbysja që pritet të bëjë Rama me drejtuesit
x
BREAKING NEWS

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë do të përfundojnë në xhepat e tyre, nga shpërblimet dhe deri te mënyra se si do ta marrin pensionin, flasin ekspertët

Dalin detaje të tjera për rritjen e pensioneve, zbulohet sa lekë
x
BREAKING NEWS

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh nga SPAK dosjet e aferave me pronat në ushtri, emrat ‘VIP’ që po hetohen me themel, skandalet që rrezikojnë të fundosin Bajram Begajn dhe pse imuniteti nuk e shpëton dot nga prangat e...

Artur Meçollari zbardh detajet e forta: Ja si po qepen prej 3 vitesh
x
BREAKING NEWS

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë shkatërruar në Shqipëri, Nasip Naço nxjerr blof Niko Peleshin dhe zbardh skandalet e Ministrisë së Mbrojtjes, si përfunduan për skrap uzinat e municioneve   

Industria e armëve mashtrim i madh, gjithë fabrikat janë
x
BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x

Sport

Portieri i Copenhagenit ofendoi Galatasarayn, tifozët turq i hakmerren te gruaja

Portieri i Copenhagenit ofendoi Galatasarayn, tifozët turq i hakmerren te

Një ndeshje e cila është kthyer në tone ofensive personale ka përfunduar mes Copenhagenit dhe Galatasaryt. Danezët e Copenhagenit ishin shumë afër fitores në Turqi. Skuadra nordike po kryesonte 0-2 kundër Galatasarayt deri në minutën e 86’, por kampionët e Turqisë realizuan dy herë në fund.

Dhe ndeshja e grupit A, ku bëjnë pjesë edhe Bayern Munchen e Manchester United, përfundoi në barazim 2-2.

Portieri i Copenhagenit, Kamil Grabara shpërtheu pas ndeshjes, teksa në rrjetet sociale shkroi:

“Meritonim 3 pikët kundër këtyre haleve, por kështu është jeta. Të vazhdojmë përpara”, ishin fjalët e zgjedhura nga 24-vjeçari polak.

Milan prezanton Jovic: Babai më bëri milanist, te Reali nuk ishte si e mendoja

Ofendimi ndaj Galatasarayt ka tërbuar tifozët nga Stambolli, të cilët kanë shpërthyer në komente kundër portierit dhe gruas së tij.

Kjo e fundit është kërcënuar me vdekje në rrjetet sociale. “Vetëm gjatë mbrëmjes së kaluar kam marrë mbi 300 kërcënime me vdekje, kjo nuk është normale”, u shpreh bashkëshortja e Grabaras.