BREAKING NEWS

Klodiana Lala jep detaje nga shpërthimi me tritol në banesën e Armand Dukës: Një luftë e hapur me Veliajn

Klodiana Lala jep detaje nga shpërthimi me tritol në banesën e
x
BREAKING NEWS

Shpërthimi në banesën e Armand Dukës, vjen reagimi i parë nga Basha

Shpërthimi në banesën e Armand Dukës, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

Shtëpisë së Armando Dukës i vihet tritoli, Erion Veliaj: Lëri këto filma tani

Shtëpisë së Armando Dukës i vihet tritoli, Erion Veliaj:
x
BREAKING NEWS

Shpërthim me tritol në shtëpinë e Armando Dukës

Shpërthim me tritol në shtëpinë e Armando Dukës
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta plas deklaratën e fortë, zbulon problemin e madh që ka me ligjin Lulzim Basha: Kjo është arsyeja që ai sot i mban ison “Gruas se Bilalit”

Ilir Meta plas deklaratën e fortë, zbulon problemin e madh që ka
x
BREAKING NEWS

U bë president nga socialistët, a është penduar Ilir Meta? Ja si përgjigjet Presidenti

U bë president nga socialistët, a është penduar Ilir Meta?
x
BREAKING NEWS

Përplasja me politikën, sulmohet faqja zyrtare e Federatës Shqiptare të Futbollit

Përplasja me politikën, sulmohet faqja zyrtare e Federatës
x
BREAKING NEWS

Veliaj kërcënon Dukën me SPAK? Reagon për herë të parë Arben Kraja

Veliaj kërcënon Dukën me SPAK? Reagon për herë të
x

Sport

Prapaskenat! Dalin pamjet që nuk u transmetuan, shihni se çfarë ndodhi me tifozët polakë në pjesën e parë, ja kush e nisi betejën e shisheve! (VIDEO)

Prapaskenat! Dalin pamjet që nuk u transmetuan, shihni se çfarë

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Polonisë u shënua nga një incident i pakëndshëm, kur arbitri ndërpreu ndeshjen në minutën e 76 për shkak se pas shënimit të golit nga ana e miqve, disa tifozë shqiptarë hodhën shishe plastike dhe sende të tjera në drejtim të lojtarëve të skuadrës kundërshtare.

Për atë që ndodhi, Shqipëria rrezikon të dënohet nga FIFA, me gjobë 200 mijë franga zvicerane, afro 185 mijë euro, por edhe mund të detyrohet të luajë dy deri në katër ndeshje pa tifozë.

Por në disa pamje të siguruara nga brenda stadiumit, në minutat 20-30 të pjesës së parë, duken tifozët polakë që lëshojnë shishe plastike drejt atyre shqiptarë, të vendosur në tribunën poshtë. Sigurisht vjen edhe përgjigja e tifozëve shqiptarë, që gjithashtu hedhin shishe me ujë në drejtim të atyre polakë.