BREAKING NEWS

Pse po përgjohej ‘Tualanti’? Gazetari Basir Çollaku plas dokumentet ‘bombë’: Del vendimi i gjykatës dhe urdhri për asgjësimin e CD-ve

Pse po përgjohej ‘Tualanti’? Gazetari Basir Çollaku
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i policisë në Mitrovicë

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i
x
BREAKING NEWS

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu i ISSH del me njoftimin e rëndësishëm

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu
x
BREAKING NEWS

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos udhëtimet e Arben Ahmetajt: 1600 euro për dy netë

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos
x
BREAKING NEWS

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do shiten nafta, benzina e gazi

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë': Skenar i shërbimeve sekrete të vendeve armiqësore

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë':
x
BREAKING NEWS

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut. Nafta rrënon dollarin në tregjet ndërkombëtare

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut.
x
BREAKING NEWS

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në Tiranë, panik tek punonjësit e zyrave

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në
x

Sport

Presidenti i FIFA-s zbarkon nesër në Tiranë, zbulohen takimet e kreut të lartë të futbollit

Presidenti i  FIFA-s zbarkon nesër në Tiranë, zbulohen takimet e

Gianni Infantino do të zbarkojë ditën e nesërme në Tiranë. Presidenti i FIFA-s do të zhvillojë një sërë takimesh  në kryeqytetin e Shqipërisë.

Sipas “Supersport”, kreu më i lartë i qeverisë së futbollit do të takohet me presidentin e FSHF-së, Armand Duka, ndërsa më pas do të ketë edhe një takim me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

Kreu i FIFA-s do të vizitojë shtëpinë e futbollit në vendin tonë Federatën Shqiptare të Futbollit dhe do të inspektojë nga afër stadiumin “Air Albania”, ku vitin e shkuar priti finalen e parë të Conference League.