BREAKING NEWS

Përfundon takimi 1 orësh ‘kokë më kokë’ i Lulzim Bashës me ambasadorët e SHBA, BE dhe Britanisë

Përfundon takimi 1 orësh ‘kokë më kokë’ i
x

Sport

Pritet spektakël! Biletat e derbit drejt përfundimit, ja sa kanë mbetur në shitje

Pritet spektakël! Biletat e derbit drejt përfundimit, ja sa kanë

Jo vetëm kryeqyteti, por gjithë Shqipëria i ka sytë te derbi Tirana-Partizani. Prej tre ditësh tifozët kanë vërshuar në biletari për t’u pajisur me bileta dhe deri mbrëmjen e djeshme janë shitur rreth 17500 bileta.

Duke ditur që rreth 1 mijë vende janë bllokuar për të krijuar hapësirën e sigurisë mes tifozerive, në shitje kanë mbetur një numër i vogël biletash, rreth 4 mijë. Besohet se deri para ndeshjes do jenë shitur të gjitha dhe “Air Albania Stadium” do të jetë plot.