BREAKING NEWS

Policia del me reagim ZYRTAR për ngjarjen e rëndë që ndodhi në Tiranë (Zbardhen detajet kush është i kërkuari për masakrën e Lushnjes që i drejtoi armën punonjësit të Shqiponjave)

Policia del me reagim ZYRTAR për ngjarjen e rëndë që ndodhi
x

Sport

Pritet spektakël! Mbrëmja e sotme sjell dy super ndeshje në Champions league

Pritet spektakël! Mbrëmja e sotme sjell dy super ndeshje në

Mbrëmja e sotme, mbyll fazën e ndeshjeve të para të 1/16 të finaleve të Champions League.

Në ‘Santiago Bernabeu’, Real Madridi përballet me Manchester Cityn, teksa më tepër do jetë edhenjë sfidë personale mes dy strategëve, Zidane dhe Pep Guardiola.

Ndeshja tjetër që zhvillohet sonte, është ajo mes Lyon dhe Juventusit në Francë. Bardhezinjtë duan me ç'do kusht fitimin e Champions League këtë sezon, ndaj nuk lejohen hapat fals, por Lyoni duket një "kockë e fortë".