BREAKING NEWS

Pasojat fatale të lidhura direkt me vaksinën! Komiteti i Shëndetit Publik në Amerikë konfirmojnë fakte tronditëse nga studimet e bëra: Sjellin një shpërthim çekuilibri të sistemit, sëmundje e Alzaimer, përfundimisht në tru...

Pasojat fatale të lidhura direkt me vaksinën! Komiteti i
x

Sport

Publikohen formacionet zyrtare Lituani-Shqipëri, ja ndryshimet e trajnerit Reja

 

Janë publPublikohen formacionet zyrtare Lituani-Shqipëri, ja ndryshimet e trajneritikuar formacion zyrtare të ndeshjes së sotme në Ligën e Kombeve mes Lituanisë dhe Shqipërisë.

Kuqezinjtë do të zbresin në fushë me disa ndryshime nga ndeshja e tre ditëve me parë ndaj Kazakistanit. Mbrojtja nuk ndryshon. Lenjani zëvendëson Trashin, Laçi zëvendëson në mesfushë Kallakun, ndërsa nga minuta e parë në sulm do të luajë Broja dhe Seferi, i cili zëvendëson Rey Manajn.

Publikohen formacionet zyrtare Lituani-Shqipëri, ja ndryshimet e trajnerit