BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Sport

Publikohen pamjet e rënda/ Ky është momenti kur gjyqtari rrihet për vdekje nga lojtarët dhe tifozët (VIDEO)

Publikohen pamjet e rënda/ Ky është momenti kur gjyqtari rrihet

Një moment tragjik ka bërë xhiron e mediave botërore ditët e fundit. Një gjyqtar futbolli ndërroi jetë nga gjakderdhja e brendshme pasi u sulmua nga lojtarët dhe tifozët për shkak të nxjerrjes së një kartonit tragjik.

Joze Arnoldo Amaja, 63-vjeç, vdiq në fundjavë pas incidentit tronditës në El Salvador. I ndjeri po drejtonte një ndeshje amatore në stadiumin “Toluca” në Miramonte.

Kjo ndeshje u kthye në një tragjedi në momentin që Amaja i dha kartonin e dytë të verdhë një lojtari agresiv. Huligani iu drejtua menjëherë 63-vjeçarit, i cili kishte 20 vite përvojë si arbitër.