BREAKING NEWS

‘Zgjedhorja’ në ngërç, ambasadorja Yuri Kim, ultimatum palëve politike: Vendosët një afat, është koha për...

‘Zgjedhorja’ në ngërç, ambasadorja Yuri Kim,
x

Sport

Publikohen pamjet/ Higuain 'çmendet' në stërvitje, godet me shkelm trajnerin

Publikohen pamjet/ Higuain 'çmendet' në stërvitje,

Stërvitja e fundit e Juventusit para nisjes në Spanjë ka kaluar me të qeshura të mëdha. Protagonist ka qenë argjentinasi Gonzalo Higuain. Sulmuesi ishte në kuadrat dhe nuk arriti të merrte topin.

Në një moment, argjentinasi nuk arriti ta ndalte për fare pak dhe “u çmend” duke goditur trajnerin dhe murin rrethues të fushës.