BREAKING NEWS

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare këngëtares Dua Lipa

Presidenti Begaj merr vendimin, i jep nënshtetësinë shqiptare
x
BREAKING NEWS

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë, deputetët e PD-së marrin vendimin e papritur! Çfarë ndodhi?

Rama merr fjalën në Kuvendin historik Shqipëri-Kosovë,
x
BREAKING NEWS

“Duhet të jemi më shpesh bashkë!”, mesazhi Albin Kurti ‘thumbon’ Ramën në 110-vjetorin e pavarësisë: Të përfshihemi në çështjet e njëri-tjetrit, por jo për të penguar

“Duhet të jemi më shpesh bashkë!”, mesazhi Albin
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e përbashkët të dy kuvendeve, Mediu ngre alarmin dhe bën thirrjen e fortë: Serbia po blen armatime, të ndalojmë menjëherë influencën ruse dhe kineze

Mbledhja e përbashkët të dy kuvendeve, Mediu ngre alarmin dhe
x
BREAKING NEWS

FOTO/ Prej disa kohësh mungesë, mbledhja Shqipëri-Kosovë ‘bën të gjallë’ Bashën

FOTO/ Prej disa kohësh mungesë, mbledhja Shqipëri-Kosovë
x
BREAKING NEWS

110-vjetori i Pavarësisë, mblidhen dy parlamentet Shqipëri-Kosovë, nis seanca e përbashkët

110-vjetori i Pavarësisë, mblidhen dy parlamentet
x
BREAKING NEWS

Surpriza e motit për ditën e sotme, ja zonat ku do të ketë reshje bore, çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Surpriza e motit për ditën e sotme, ja zonat ku do të ketë
x
BREAKING NEWS

Aksionerë serbë në Portin e Durrësit? Alabbar zbulon se kush 'fshihet' pas kompanisë 'Eagle Hills'

Aksionerë serbë në Portin e Durrësit? Alabbar zbulon se kush
x

Sport

“Qepe dhe ulu aty”/ Po bën xhirron e rrjetit, TENSIONE mes tifozit të Ekuadorit dhe Katarit në stadium: Keni vetëm lekë… (VIDEO)

“Qepe dhe ulu aty”/ Po bën xhirron e rrjetit, TENSIONE mes

Kupa e Botës në Katar ka nisur me sfidën e parë hapëse ku Ekuadori sfidon të zotët e shtëpisë Katarin. Në këtë event diskutimet dhe debatet kanë qenë të shumta, për shumë episode të ndodhura përgjatë organizimit.Një episod është shënuar dhe në sfidën e parë mes Katarit dhe Ekuadorit e mbyllur me shifrat 0-2. Tifozi mik i Ekuadorit ka provokuar vendasit për shifrat marramendëse të shpenzuara, duke bërë me duar për leket që Katari ka. Reagimi ka ngjallur pakënaqësi ku një ka tifozët e Katarit i ka drejtuar fjalët: “Qepe gojën dhe ulu aty”.