BREAKING NEWS

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja Yuri Kim shfaqet si kurrë më parë (Pamjet)

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja
x

Sport

Qoftë në fushë apo jashtë saj, Ronaldo se shënon gjithmonë rekorde, nuk do ta besoni çmimin marramendës të orës që mban në dorë