BREAKING NEWS

Sulmi ndaj “Top Channel”, analisti: U kalua vija e kuqe, ja biseda që kam bërë me kolegët që punojnë aty

Sulmi ndaj “Top Channel”, analisti: U kalua vija e kuqe, ja biseda
x
BREAKING NEWS

Hetimet marrin kthesë tjetër? Sulmi me armë tek Top Channel, policia ndalon ish-dhëndrin e Pal Kolës, ja çfarë ka zbuluar gazetari Elton Qyno

Hetimet marrin kthesë tjetër? Sulmi me armë tek Top Channel,
x
BREAKING NEWS

Sulmi me armë në Top Channel/ Gazetari: Ja mesazhi që u kam dërguar drejtuesëve të policisë

Sulmi me armë në Top Channel/ Gazetari: Ja mesazhi që u kam
x
BREAKING NEWS

Analisti flet për sulmin ndaj Top Channel, ku humbi jetën roja i sigurisë: U shërben interesave të pronarëve, përfshirjen e medias me krimin

Analisti flet për sulmin ndaj Top Channel, ku humbi jetën roja i
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari: Ju tregoj skenarin e Berishës pas asimilimit të PD-së

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari: Ju tregoj skenarin e Berishës pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në studio/ "A po iu imiton ju krimi i organizuar?" Klodiana përplaset keq me Ramën: Nëse nuk më lë ta shpjegoj le ta mbyllë ekranin moderatorja, kjo është jeta e neveritshme

Plas sherri në studio/ "A po iu imiton ju krimi i organizuar?"
x
BREAKING NEWS

Analisti Vangjeli flet për sulmin ndaj Top Channel: Ja mesazhi që kanë dashur të përcjellin autorët

Analisti Vangjeli flet për sulmin ndaj Top Channel: Ja mesazhi që
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Andi Bushati zbardh skenarin e Alibeajt

Zgjedhjet e 14 majit/ Andi Bushati zbardh skenarin e Alibeajt
x

Sport

'Raskapitet' dhe dorëzohet De Laurentiis, Osimhen mund të largohet, pritet “beteja e furtunës" së milionave

'Raskapitet' dhe dorëzohet De Laurentiis, Osimhen mund të

Victor Osimhen shprehu edhe një herë pëlqimin e tij për Premier League, deklarata që sipas mediave italiane pritet të sjellin shitjen e nigerianit në përfundim të këtij sezoni. Në ishull, emri i Osimhen është kthyer në modë, thuajse e dëshirojnë të gjithë ekipet e mëdha.


Sipas Il Mattino, klubi si Chelsea, Man.United dhe Tottenham janë të gatshëm të ofrojnë 140-150 milionë euro për të siguruar shërbimet e Osimhen. Jo vetëm në Angli, “bomberi” i Napolit pëlqehet shumë edhe nga Real Madrid.

Në kushte të tillë, duke parë dhe pëlqimin e Osimhen për tu larguar, presidenti De Laurentiis nuk pritet të bëhet pengesë, mjafton që të marrë atë që kërkon, milionat për kartonin e nigerianit.