BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të forta/ Publikohen fotot dhe emrat e atentatorëve të biznesmenit Dhima. Përdornin uniforma dhe ID të RENEAS dhe lëviznin lirisht në vend

Zbardhen të tjera detaje të forta/ Publikohen fotot dhe emrat e
x

Sport

Rast i artë për Shqipërinë, ngec Seferi i vetëm përballë ndaj portierit

Rast i artë për Shqipërinë, ngec Seferi i vetëm

Një rast të artë për gol ka humbur sulmuesi Taulant Seferi.Në minutën e 64-të, Seferi ka dalë i vetëm me portierin dhe nuk ka arritur të shënojë.

Portieri lituanez bën kështu mrekullinë e radhës.

Ndeshja vazhdon të jetë i barabartë pa gola.

Ndërsa Reja ka bërë 4 zëvëndësime, ku janë futur në lojë Trashi, Mihaj dhe dy debutuesit Vrioni dhe Cekiçi.