Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Refuzoi ftesën e kombëtares në ndeshjen kundër Francës, Taulant Xhaka jep lajmin e madh

Postuar: 17/11/2019 - 19:15

 Taulant Xhaka ka refuzuar ftesën për ndeshjen e sotme kundër Francës, dhe arsyeja ishte dëmtimi. Por pak minuta më parë futbollisti ka njoftuar fansat e tij se do ta shtojë familjen me një fëmijë. Pak minuta më pas ai e dha lajmin përmes një fotoje me partneren e tij, barkun e rrumbullakosur ku shkruan: “Mami, babi dhe engjëlli ynë”.

Kujtojnë se pak javë më parë u bë baba vëllai i madh Graniti dhe vajza e tij do u bëka shpejt me një kushërirë ose kushëri.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 07/12/2019 - 23:36

Lazio ka arritur të mposhtë me përmbysje skuadrën e Juventusit.

Postuar: 07/12/2019 - 17:13

Totenhemi është duke luajtur ndaj Bërnleit në shtëpi e vlefshme për xhiron e 16-të në Premier Lig

Postuar: 07/12/2019 - 07:22

Trajneri i Juventusit Mauricio Sarri, në një dalje për mediat ditën e djeshme tha për gazetarët s

Postuar: 07/12/2019 - 07:20

Partizani do të luajë këtë javë në Ballsh, përballë Bylisit, duke pasur objektiv trepikëshin që d

Postuar: 07/12/2019 - 07:18

Kombëtarja nuk i realizoi objektivat e saj në kualifikueset e Kampionatit Europian të vitit 2020,

Postuar: 06/12/2019 - 23:28

28-vjeçari elbasanas Armando Sadiku i ka dhënë fitoren skuadrës së tij me dopietën e reali

Postuar: 06/12/2019 - 23:19

Sulmuesi Vedat Muriqi u ngjit në krye të renditjes së golashënuesve në kampionatin turk, pasi s