Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Fillon procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, nisin telashet për Sali Berishën, Prokuroria kërkon thirrjen e dëshmitarëve përfshirë ish-kryeministrin, Ylli Rakipin...

Fillon procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, nisin telashet për
x

Sport

Refuzoi ftesën e kombëtares në ndeshjen kundër Francës, Taulant Xhaka jep lajmin e madh

Refuzoi ftesën e kombëtares në ndeshjen kundër Francës,

 Taulant Xhaka ka refuzuar ftesën për ndeshjen e sotme kundër Francës, dhe arsyeja ishte dëmtimi. Por pak minuta më parë futbollisti ka njoftuar fansat e tij se do ta shtojë familjen me një fëmijë. Pak minuta më pas ai e dha lajmin përmes një fotoje me partneren e tij, barkun e rrumbullakosur ku shkruan: “Mami, babi dhe engjëlli ynë”.

Kujtojnë se pak javë më parë u bë baba vëllai i madh Graniti dhe vajza e tij do u bëka shpejt me një kushërirë ose kushëri.