BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Sport

Reja jep mesazhin e rëndësishëm pas fitores: Nuk e di pse nuk luajmë mirë në Arenën Kombëtare

Reja jep mesazhin e rëndësishëm pas fitores: Nuk e di pse nuk

Trajneri Edi Reja, shprehet se kjo Kombëtare mund të japë më shumë dhe të rrezikojë më pak, kundër një kundërshtari përgjithësisht modest si Kazakistani.

Sipas teknikut italian, një arsye, edhe pse jo tërësisht racionale, është pikërisht Arena Kombëtare.

“Nuk ka të bëj stadiumi që është fantastik, por terreni që na penalizon, nuk luajmë asnjëherë mirë në Arenën Kombëtare, nuk e di pse, e kemi më të thjeshtë në Elbasan”.