Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Reja ndryshon mendje në minutat e fundit, mësohen lëvizjet surprizë të trajnerit të Kombëtares

Postuar: 09/11/2019 - 22:11

Trajneri i Kombëtares, Edy Reja mësohet se ka ndryshuar mendim për lojtarët para ndeshjeve me Andorrën dhe Francën në minutat e fundit. Emri i fundit në listën e tij do të jetë sulmuesi i Lokomotivës së Zagrebit, Myrto Uuzuni,

Lojtari nga Berati i fundit nuk ishte parashikuar të grumbullohej, por sipas gazetës Sport Ekspres ai do të jetë në skuadrën kuqezi për të dyja takimet e nëntorit.

Uzuni së fundmi ka luajtur rregullisht në Kroaci dhe nëse luan me kombëtaren do të jetë shumë herë më i motivuar këtë sezon për të dhënë maksimumin. Veprim mjaft i natyrshëm nga Reja.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/11/2019 - 23:28

Shqipëria U-19, e drejtuar nga Nevil Dede, është mundur me rezultatin 2-1 nga Belgjika U-19, në një ndeshje të vlefshme, për Grupin 4 eliminator.

Postuar: 16/11/2019 - 18:38

Trajneri i Francës Deshamp  kërkon vendin e parë për Kombëtaren që drejton.

Postuar: 16/11/2019 - 14:37

Një letër anonime që përmbante kërcënime dhe një plumb iu dorëzua ditët e fundit trajnerit të Int

Postuar: 16/11/2019 - 13:32

Jo vetëm kontrolle të rrepta dhe uniforma blu pa fund… E nesërmja duhet të jetë festë për

Postuar: 16/11/2019 - 10:13

Trajnerit të Interit, Antonio Konte-s, i ka mbërritur një zarf anonim në shtëpi, ku kishte brenda

Postuar: 16/11/2019 - 09:30

Nesër në stadiumin e ri kombëtar, i cili nisi si “Air Albania” do të luhet ndeshja e

Postuar: 16/11/2019 - 07:30

Argjentinasit fituan me rezultatin 1-0 miqësoren me rivalin vjetër amerikano-latin, v